مبل گولد2

مبل راحتی ۸ نفره مدل گولد محصولی از گروه صنعتی افرا می باشد که به دلیل طراحی مدرن و شیک خود می تواند دکوراسیونی شگفت انگیز برای شما پدیدار سازد.مبل گولد2 دارای دو کاناپه سه نفره و دو مبل تک نفره در کنار هم فضای زیبا و دلپذیری برای استراحت شما و نیز پذیرایی از میهمانانتان فراهم می کند.

مبل گولد ، علاوه بر زیبایی از بهترین مواد اولیه ساخته شده است. در قسمت نشیمن مبل برای راحتی بیشتراسفنج استفاده شده است که باعث آرامش بیشتر شما در زمان استراحت بر روی این مبل می شود.استفاده از اسفنج با کیفیت بالا باعث می شود که بعد از مدت ها استفاده فرو نرفته و فرم خود را از دست ندهد.

سبک این سرویس ترکیبی از متریال چوب و پارچه به‌شمار می رود.پایه های آن از جنس فلز آبکاری شده و اسکلت اصلی از جنس چوب روس بوده که باعث استحکام و مقاومت فوق العاده بالای آن می‌شود همچنین این نوع چوب در مرور زمان به هیچ عنوان شل نمیشود به صدا نمی افتد، در ضمن برای پیشگیری از قوس برداشتن کاناپه طی سال‌ها استفاده در وسط مبلمان یک پایه کمکی نیز تعبیه شده است.

جنس پارچه های به کار رفته در مبل راحتی،پارچه مبلی ترک است که در رنگ بندی متنوع موجود است و مشتری در صورت تمایل میتواند در طی فرایند خرید از فیلد رنگ ها،رنگ مورد نظر انتخاب نماید. بر روی کاناپه ها به‌جای پشتی از کوسن استفاده شده که راحتی تکیه‌گاه را تا میزان زیادی افزایش می‌دهد.

مبل گولد